صادرات پتو ضخیم نوزادی

پتو یک رو انداز است که در فصول سرد سال بیشترین میزان گرما را به شما هدیه می دهد. این پتو ها نمونه ها و مدل های مختلفی دارند که دارای سایز بندی و تنوع طرح و رنگ هم هستند. در این میان پتو ضخیم نوزادی بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است. امروزه صادرات پتو ضخیم نوزادی به کشور های دیگر به صورت عمده انجام می شود زیرا با حجم بالا می توان نیاز بازار های خارجی را تامین کرد. قابل ذکر است که صادرات این کالا باعث شده تا کار تولید کننده هم گسترش پیدا کند.

صادرات پتو ضخیم نوزادی

انواع پتو بر اساس جنس

انواع پتو بر اساس جنس پتو ها حتی های مختلفی دارند که طبق آنها دسته بندی و طبقه بندی می شوند، باید بدانید که در بازار ها انواع پتو براساس جنس وجود دارد که از این نمونه ها می توان به موارد زیر هم اشاره کرد:

 • پتو پشمی؛ این چاپ همان گونه که از نامش مشخص است از جنس پشم می باشد و گرمای فراوانی دارد.
 • پتو پنبه ای؛ این محصول از پنبه خالص تهیه شده است و ضخامت و کیفیت بالایی دارد.
 • پتو پشم و شیشه ای؛ این محصول از پشم و شیشه خالص تهیه شده است.
 • پتو مسافرتی؛ این نمونه اصولا از پارچه می باشد اما نمونه بافتنی آن هم دیده می شود.
 • پتو مدل ارگانیک هم وجود دارد که اصولا برای افرادی که دارای حساسیت های حاد هستند مناسب می باشند.

هر یک از این پتو ها طرفدارانی دارند و می توان برای فصل و محیطی از آنها استفاده کرد، قابل ذکر است که این پتو ها در مدل های تک نفره و دو نفره تولید می شوند که می توان طبق سلیقه خود آن را انتخاب کرد و مورد استفاده قرار داد. نمونه های پشمی و پنبه ای اصولا ضخامت بالا و گرمای فراوانی دارند و نرم و لطیف هستند و می توان به راحتی در فصول سرد سال از آنها استفاده کرد و گرما را به بدن خود هدیه داد.

معرفی جدیدترین نوع پتو نوزادی

معرفی جدیدترین نوع پتو نوزادی انواع پتو نوزادی در بازار ها وجود دارد، هر روزه مدل های جدیدی از این پتو ها تولید می شود تا به راحتی نیاز مصرف کنندگان و بازار ها پوشش داده شود. در زمان معرفی جدید ترین نوع پتو نوزادی همواره تمام مشخصات مهم آن در اختیار شما قرار می گیرد، با معرفی بهترین نمونه ها شما عزیزان هم می توانید به راحتی بهترین نمونه ها را شناسایی کرده و تهیه نمایید.

از مهمترین مشخصات این محصول در زمان معرفی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضخامت پتو توضیح داده می شود.
 • نرم و لطیف بودن آن گفته می شود.
 • ضد حساسیت می باشد.
 • کیفیت بالایی دارد.
 • گرمای عالی دارد.
 • طرح و رنگ متنوعی دارد.
 • طرح های انیمیشنی دارد.

باید بدانید که نمونه های جدید همواره با کیفیت تر و درجه یک تر از نمونه های قدیمی هستند و می توان با اطمینان کامل از آنها استفاده کرد. از جدید ترین نمونه از این پتو ها می توان به پتو نوزادی پسرانه، پتو نوزادی دخترانه و پتو یک نفره عروسکی اشاره کرد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارا می باشند و می توان با معرفی مشخصات کامل آنها و توجه به این موارد به راحتی نمونه درجه یک را انتخاب کرد و تهیه نمود.

نکاتی کلیدی درباره خرید پتو

نکاتی کلیدی درباره خرید پتو در زمان خرید پتو باید به نکات متعددی توجه کنید که برخی از این نکات هم کلیدی و هم بسیار مهم هستند و به شما کمک می کنند تا بتوانید خریدی مطمئن را تجربه کنید. قابل ذکر است که در زمان خرید پتو باید به نکات زیر توجه کنید:

 1. باید به سایز پتو توجه کنید تا بتوانید متناسب با نیاز خود نمونه تک یا دو نفره را انتخاب کنید.
 2. باید به رنگ آن توجه کرد تا متناسب با رنگ‌بندی دکور اتاق و تخت خود آن را انتخاب کرد.
 3. باید به طرح آن توجه نمود زیرا برای کودکان باید طرح های انیمیشنی را انتخاب کرد.
 4. باید به کیفیت پتو توجه کنید زیرا ارتباط مستقیمی با پوست شما دارد.
 5. باید به ضد حساسیت بودن و نرم و لطیف بودن آن توجه کرد تا باعث آلرژی شما و کودکان نشود.
 6. باید به ضخامت پتو و جنس آن توجه نمود تا در صورت لزوم گرمای مورد نیاز را در اختیار شما بگذارد.

شما عزیزان می توانید با توجه به این نکات پتویی را انتخاب کرده و تهیه نمایید که از هر نظر با کیفیت و درجه یک است و می تواند به راحتی نیاز شما را تامین کرده و پوشش بدهد. این موارد گفته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و به شما کمک می کنند تا با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام بدهید و بتوانید پتو مورد نیاز خود را تهیه کرده و مورد استفاده قرار بدهید.

قیمت خرید پتو ضخیم نوزادی

قیمت خرید پتو ضخیم نوزادی تولید کننده پتو ها همواره قیمت هر پتو را براساس موارد مهم زیر مشخص می کند که این موارد عبارتند از:

 • مواد مصرفی
 • نحوه تولید
 • ستیز پتو
 • جنس پتو
 • کیفیت نهایی
 • کاربرد پتو

این موارد در کارخانه مد نظر قرار می گیرند و قیمت اصلی و ابتدایی پتو ها را مشخص می کنند اما بدانید زمانی که پتو ها وارد بازار ها می شوند با وجود تورم ها و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه دچار نوسانات زیادی می شوند و به صورت سالانه و روزانه دچار افزایش نرخ می گردند، بدانید که با وجود این دو عامل موثر همواره باید در زمان خرید استعلام جدید دریافت کرد و سپس اقدام به خرید نمود آن هم طبق بودجه ای که دارید.

برای اطلاع از این قیمت های جدید و به روز می توانید به سایت ما مراجعه و لیست قیمت ها را به دست بیاورید، این لیست ها آنلاین هستند و همیشه قیمت های جدید را به نمایش می گذارند تا در اختیار شما قرار بمیرند و بتوانید به راحتی طبق بودجه خود نوع پتو و تعداد خرید را مشخص کنید. قیمت پتو ضخیم نوزادی در بازار ها ممکن است متنوع باشد که دلیل اصلی این امر وجود برند های مختلف تولید کننده می باشد.

قابل ذکر است هر چه قیمت نهایی و تمام شده است کالا مناسب تر باشد مشتریان هم توان خرید تعداد بالاتری را پیدا خواهند کرد، البته برای این که از قیمت های مناسب تری در زمان خرید بهره مند شوید می توانید خرید های خود را به صورت مستقیم و آنلاین انجام بدهید زیرا در این روش ها هم واسطه و دلالی نیست و هم شما از پرداخت هزینه های گزاف معاف می شوید و خریدی مطمئن و اقتصادی را تجربه می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما