فروشگاه پتو گلبافت ایرانی

یکی از بهترین پتوهای ایرانی که همراه با یک برند معتبر بوده؛ پتو گلبافت می باشد که کیفیت با آن عجین گشته و از این رو توانسته به آمار بالای رضایت در بین مصرف کنندگان دست پیدا کند. این پتو علاوه بر اینکه از نظر کیفیت؛ سرآمد همه محصولات دیگر است؛ از لحاظ ظاهری نیز همینطور بوده و اکنون با بیشترین میزان تنوع تولید و عرضه گشته است. اکنون با مراجعه به بزرگترین فروشگاه و مرکز پخش کننده پتو گلبافت همچون این مرکز، بهترین فرصت برای تهیه پتو گلبافت ایرانی را خواهید داشت.

فروشگاه پتو گلبافت ایرانی

مهم ترین نکات خرید پتو گلبافت

مهم ترین نکات خرید پتو گلبافت برای داشتن یک خواب مناسب؛ وجود همه اقلام و کالاهای خواب، ضروری بوده و بدون وجود حتی یک عدد از آنها نمی توان انتظار یک خواب آسوده را داشت؛ حال یکی از اقلامی که بیش از همه وجود آن برای یک خواب مناسب، نیاز خواهد بود؛ پتو است که اکنون با برندهای مختلف تولید و به بازار ارائه گشته است، یکی از آنها پتو گلبافت بوده که بهترین گزینه انتخابی به شمار آمده و در ادامه می خواهیم تا مهم ترین نکات خرید پتو گلبافت ایرانی را ذکر نماییم:

 • محصولات گلبافت در انواع پتو نوزاد، پتو کودک و نوجوان و پتو بزرگسال موجود بوده که هر یک از آنها اندازه ها و طرح های مختص به خود را داشته و پس از بررسی هریک می توانید آنها را انتخاب نمایید.
 • پتوهای عروسکی، برجسته، سه بعدی و ساده از مدل های دیگر پتو گلبافت به شمار می آیند که بر حسب نیاز می توانید آنها را انتخاب کنید.
 • پتو مسافرتی گلبافت، پتو ارگانیک، پتو پشمی و دو لایه از نمونه های دیگری اند که به ترتیب کمترین تا بیشترین درصد گرم کنندگی را دارا بوده و متناسب با فصولی خاص می باشند.
 • اگر تصمیم به خرید پتو گلبافت بچگانه دارید؛ حتما آنهایی را انتخاب نمایید که فاقد تصاویر خشن هستند، چرا که در روحیه او تاثیر منفی خواهند گذاشت.
 • در هنگام انتخاب، فقط شیفته زیبایی پتو نشوید؛ بلکه کیفیت آن را نیز مد نظر قرار داده و دقت داشته باشید که جنس آن، مقاومت لازم در برابر شستشو را داشته باشد.

صادرات پتو گلبافت ایرانی

صادرات پتو گلبافت ایرانی پتو گلبافت ایرانی علاوه بر اینکه در برگیرنده طرح و رنگ های متنوع می باشد، در انواع سایز و اندازه استاندارد نیز موجود بوده و برای هر نیاز، پتوی متناسب با آن را رو خواهد کرد، حال درخشش بیش از پیش انواع پتو گلبافت و موفقیت تولیدکنندگان این محصول در تولید انواع پتو گلبافت درجه یک، زمینه را برای فروش جهانی آنها مهیا کرده و دروازه های صادرات پتو گلبافت باز شده است؛ در انتها به چند نمونه از بهترین پتوهای گلبافت از نظر ابعاد اشاره خواهیم کرد که فرصت حضور در بازارهای صادراتی را نیز داشته اند:

 1. پتو گلبافت با ابعاد 3*160*220 سانت
 2. پتو با ابعاد 110*160*2 سانت
 3. پتو با ابعاد 80*110 سانت
 4. پتو با ابعاد 210*150 سانت
 • تبلیغات: 
  1. مرکز پخش عمده پتو ایرانی
  2. فروشنده عمده پتو و متکا در ایران
  3. صادرات عمده پتو و متکا به عراق
  4. پتو دو لایه گل برجسته مسافرتی نوزاد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما