مراکز خرید پتو یک نفره نرمینه

پتو یک نفره نرمینه یکی از پرطرفدارترین انواع کالای خواب به شمار می‌رود که به واسطه عرضه در طرح ها و رنگ بندی های گوناگون، توانسته از سلایق افراد متفاوت را با معیارهای متنوع، تحت پوشش خود قرار دهد. مراکز خرید پتو یک نفره نرمینه، امکان دستیابی به هر کدام از مدل های پر طرفدار را به واسطه عرضه مستقیم کالا در رنج قیمتی مناسب و کیفیت برتر انواع پتو ی خریداران آن امکان‌ پذیر می‌ کند.

مراکز خرید پتو یک نفره نرمینه

انواع طرح های مختلف پتو نرمینه

انواع طرح های مختلف پتو نرمینه خوشبختانه شرکت تولید کننده انواع مختلف پتو نرمینه، این محصول را با تنوع طرح بسیار بالای ارائه داشته است. از این‌ رو استفاده کنندگان نیز می‌توانند به واسطه دسترسی به شرایط انتخاب وسیعتر، متناسب ترین محصول مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب و مورد استفاده قرار دهند.

 • انواع پتو گلدار: استفاده از طرح های گوناگون مانند طرح گل درشت و ریز در ساختار پتوی نرمینه این امکان تولید محصولاتی با جلوه ظاهری بسیار زیبا را پدید می آورد. همچنین شرکت تولیدکننده این محصول با توجه به سلایق افراد گوناگون، انواع متفاوت پتو گلدار را در رنگ بندی های متنوعی عرضه داشته است تا مصرف کنندگان وابسته به طراحی داخلی اتاق خواب یا محل دیگر نسبت به انتخاب رنگ مناسب این محصول اقدام کنند.
 • طرح های بچه گانه: در میان طرح های ارائه شده توسط شرکت عرضه کننده انواع پتو، گونه های دیگری از این محصول را می‌توان برای رفع نیاز جامعه نوجوانان و کودکان نیز مشاهده کرد.
  این محصولات غالباً به واسطه شرایط روحی دوران نوجوانی و کودکی، با استفاده از طرح های فانتزی و کارتونی طراحی می شوند تا بتوانند نیاز این قشر از مصرف‌ کنندگان را نیز به خوبی تحت پوشش قرار دهند.
 • طرح های رسمی و اداری: برخی دیگر از انواع پتو های ارائه شده توسط شرکت نرمینه، دارای طرح های رسمی و اداری هستند که معمولاً برای محیط‌های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.
  باید یادآور شد که استفاده از این محصول در خوابگاه های عمومی، انواع مراکز ارائه خدمات به مسافران، مراکز خدماتی اداره جات مختلف و موارد دیگری از این دست از رواج بسیار بالایی برخوردار می باشد.

عواملی که بر قیمت پتو گلبافت تاثیر دارد

عواملی که بر قیمت پتو گلبافت تاثیر دارد عوامل متعددی بر قیمت پتو گلبافت و محصولات مانند آن تاثیر می گذارند که از جمله آنها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ابعاد پتو: اولین عاملی که قیمت پتو گلبافت را تحت تاثیر خود قرار می دهد، ابعاد پتوی ارائه شده توسط شرکت تولید کننده می باشد. باید توجه کرد که وابسته به نوع نیاز استفاده کنندگان مدل های متنوعی از این محصول مانند پتو تک نفره و دو نفره از طریق شرکت تولید کننده آماده سازی و روانی بازار می گردد. و به واسطه نیز قیمت نهایی هر کدام از محصولات می تواند وابسته به ابعاد پتو متغیر باشد.
 • جنس الیاف: امروزه شاهد ارائه محصولات متنوع مانند پتو با الیاف برجسته و مواردی مانند آن از طریق شرکت گلبافت هستیم. این محصولات اغلب به واسطه استفاده از مواد اولیه گوناگون مانند انواع الیاف پنبه یا مواردی مانند آن در ساختار خود، در رده بندی قیمتی و متنوع قرار می گیرند.
  البته باید یادآور شد که برخی از محصولات مانند پتو های ابریشمی در مقایسه با سایر گونه های هم نظیر خود دارای رنج قیمتی بیشتری می باشند.

قیمت عمده پتو یک نفره نرمینه

قیمت عمده پتو یک نفره نرمینه با توجه به استفاده بسیار گسترده انواع پتو تک نفره و امکان بکارگیری این محصول در شرایط مصرفی گوناگون، امروزه شاهد تقاضای چشمگیر این محصول از طرف استفاده کنندگان آن در طرح ها و رنگ بندی های مختلف هستیم. این واسطه نیز بسیاری از افراد به دنبال دسترسی به پایین ترین قیمت عمده پتو یک نفره نرمینه و گلبافت برای رفع نیاز خود با کمترین هزینه ممکن هستند.

ما در این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پخش بی واسطه پتو، امکان دستیابی به هر کدام از مدل های پر طرفدار این محصول را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت تضمین شده را برای استفاده کنندگان آن فراهم آورده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما